Podejście

Od samego początku istnienia, naszym celem jest dochodzenie do prawdy ukrytej wokół nas. Wiemy, że dotarcie do sedna wymaga rozbicia materii na części pierwsze, przyjrzenia się jej z bliska, poznania od podszewki. W osiągnięciu tego celu pomagają nam zdobycze technologii, własnych opatentowanych urządzeń i sprawdzonych rozwiązań. Dzięki uporowi i naturalnej ciekawości dziś jesteśmy międzynarodowym dostawcą  wydajnych, precyzyjnych i skutecznych urządzeń do wyposażania laboratoriów chemicznych.

Oferta

W ciągu ponad 30 lat działania firmy Testchem precyzyjnie określiliśmy nasze priorytety i odnaleźliśmy to, w czym jesteśmy najlepsi. Nasze urządzenia do pobierania i przygotowywania reprezentatywnych próbek laboratoryjnych: próbobiorniki, młynki laboratoryjne, kruszarki, układy chłodzenia czy prasy zdobywają uznanie w poważnych przedsiębiorstwach na całym świecie. Nasi klienci wracają po więcej. Dlaczego? Ponieważ oferujemy im dokładnie to, czego potrzebują – rozwiązania szyte na miarę, dostosowane skrupulatnie do ich wyjątkowych potrzeb.

Współpraca

Jednak nasza oferta wykracza dalej. Wciąż się rozwijamy, szukamy takich jak my, kompetentnych partnerów, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem pomogą w rozwoju naszych klientów. To podejście doprowadziło nas do współpracy z RIGAKU – uznanej japońskiej firmy produkującej dyfraktometry i spektrometry oraz Nippon Instruments Corporation, dostarczającej urządzenia do oznaczania zawartości rtęci w różnych materiałach. Dziś jesteśmy wyłącznym przedstawicielem tych firm w Polsce.

Zasięg

Jakość, precyzja i elastyczność to wartości, które przyświecają nam w codziennym działaniu. Zarówno na halach produkcyjnych, jak i w biznesie. Już kilkadziesiąt firm na całym świecie przekonało się, że ten model funkcjonowania się sprawdza. Do dnia dzisiejszego nasze urządzenia wspomagają pracę laboratoriów, fabryk, instytutów badawczych, elektrowni oraz uczelni w kilkunastu krajach na świecie.

DOŁĄCZ DO NICH! Austria Wietnam Iran Zjednoczone Emiraty Arabskie Cechy Słowacja Słowenia Niemcy Rosja Ukraina Rumunia Litwa Finlandia Gruzja Australia Kazachstan Tajlandia

Misja

Od początku naszym celem jest dochodzenie do prawdy ukrytej wokół nas. Chcemy dotrzeć do sedna, rozbić materię na czynniki pierwsze, przyjrzeć się jej z bliska, poznać od podszewki.

TAK DZIAŁA NAUKA. TAK DZIAŁA TESTCHEM!